تبلیغات

تبلیغات در روبیکا

چگونه در روبیکا تبلیغ کنبم

چگونه در روبیکا تبلیغ کنیم ؟

این سوال جزء دسته سوالاتی است که طی چند ماه گذشته (از مهرماه ۱۴۰۱ ) بارها و بارها از ما پرسیده شده است ، این مسئله شده دغدغه کسب و کارهایی که تا همین چند وقت پیش، درآمد زندگیشون رو از اپلیکیشن اینستاگرام بدست میوردند ولی با وجود در دسترس نبودن این اپ ، سیل عظیمی از کسب و کارها ، افراد به سمت دیگر برنامه های شبکه اجتماعی روانه شدن تا بلکه بتونن در بستر جدید ، مشتری های خودشون رو بدست بیارن یا حتی ارتباط قبل رو با مشتریانشون در اینجا حفظ کنن .

حال سوالی که باقی میمونه همون سوالیه که همون اول نوشتم و موضوع تیتر این مقاله هم هست ، چگونه در روبیکا تبلیغ کنیم ؟ چگونه در روبیکا محصول یا خدماتمون رو تبلیغ کنیم ؟ آیا روبیکا مثل اینستاگرام جواب میده ؟ آیا روبیکا هم همون قدر بازدید داره ؟ ، با ما همراه باشید تا در این مورد اطلاعاتی رو در اختیارتون قرار بدیم .

rubika-promot

فرآیند تبلیغات در روبیکا

برای انجام تبلیغات در روبیکا یا روبینو ، باید اول مشخص کنید که هدفتون از انجام این تبلیغ چیه ، صرفا ایجاد سرنخ برای فروش دارید تبلیغ میکنید ؟ میخواید فروش بیشتری داشته باشید ؟ میخواید برندسازی انجام بدید ؟ میخواید یک محصول یا خدمت جدیدتون رو به بازار و مشتری ها معرفی کنید ؟ این اولین سوالیه که برای ما مهمه ، با جواب این سوال میتونیم به شما مشاوره دقیقتری بدیم . 

دومین مسئله که برای ما مهمه ، میزان هزینه ای که برای تبلیغات در نظر گرفتید برای ما نقش موثری رو داره ، صرفا با دونستن همین مورد میتونیم به شما برای انجام تبلیغات در روبیکا یا دیگر شبکه های اجتماعی مثل سروش ، آی گپ و بله و … مشاوره درستی بدیم .

متناسب با بودجه شما ( هر میزان ) از حداقل یک میلیون تومان تا چندین میلیارد تومان ، میتونیم تعداد پیج های پربازدید ، اینفلوئنسر متناسب با پرسونای کسب و کار شما برای تبلیغ در روبیکا ، دسته بندی کنیم . طبق تجربه کاری که در گذشته داریم ، تقریبا میدونیم که برای تبلیغ چه محصولاتی از کدوم پیج ها یا اینفلوئنسرها استفاده کنیم ، چه بازه زمانی ، چند ساعت و حتی کدوم منطقه جغرافیایی نتیجه بهتری برای انجام تبلیغات در شبکه های اجتماعی یا تبلیغات در وبسایت های معتبر رو داره .

انجام تبلیغات در روبیکا

مرحله بعد از کار ما و بعد از تائیدیه شما نسبت به استفاده از پیج ها و اینفلوئنسرهای مطرح در کسب و کار ، انجام اون تبلیغات در روبیکا یا شبکه های اجتماعیه ، ما برای هر تبلیغ ، کارشناس مشخصی رو مسئول میکنیم که مطابق با تجربه و تخصص ، لیست تبلیغات و ابزار و زمانبندی مورد نیاز رو انجام داده ، هماهنگی ها با ادمین های پیج ها و اکانت منیجر شرکت و همچنین مدیر فنی بالادست هم بعهده همون کارشناسه .

در زمان مورد نظر ، محتوای تولیدشده توسط کارفرما یا تیم گرافیک شرکت ، به پلتفرم های مختلف ارسال و آماده تبلیغات گسترده در سطح شبکه های اجتماعی و وب میشه . با شروع همزمان با شروع تبلیغات در پیج های مختلف ( گاه تا ۲۰۰۰ پیج مختلف هم میرسه البته ) کارشناسان کنترل و نظارت ، کارشون شروع میشه که نظارت کامل بر محتوا ، کیفیت اجرا ، زمان بندی و مدیریت اجرا رو برعهده دارن . به ازاء هر پیج که تبلیغ رو انجام میده ، باید یک گزارش مفصل آماده بشه که بتونیم هم رضایت کارفرما رو داشته باشیم و هم برای تبلیغات بعد ، نرخ ها بازدید ، نرخ تبدیل و … رو بررسی کنیم و درست ترین تصمیم رو برای انجام تبلیغات در روبیکا یا دیگر شبکه های اجتماعی داشته باشیم .

گزارش انجام تبلیغات در روبیکا

بعد از اتمام کامل کمپین تبلیغات در روبیکا ، کارشناسان آژانس تبلیغات شبکه های اجتماعی ایرادز ، از تمام فرآیندهای اجرا و نظارت ، گزارش های کاملی رو جهت ارائه به کارفرما ، آماده سازی میکنند که همین گزارش ها هم بایگانی میشه و هم برای انجام تبلیغات بعد مورد بازبینی و تحلیل قرار میگیره . 

علاوه بر گزارش کامل که شامل اعداد و ارقام ، اسکرین شات های پیج ها و ارائه گزارش ادمین ها و اینفلوئنسرهاست ، تیم تحلیل آژانس مارکتینگ ایرادز ، یک تحلیل جامع از اجرای تبلیغات برای کارفرما آماده میکنند که این سند به عنوان یک سند راهبردی برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی قابل استناد و استفاده است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *